تخفیف‌ها و تسهیلات

خانه شهرسازان ایران
کارت هوشمند مهندسان شهرساز
کارت هوشمند مهندسان شهرساز

کارت هوشمند مهندسان شهرساز

خانه شهرسازان ایران در نظر دارد به جهت برخورداری مهندسان شهرساز از تخفیفات امکانات رفاهی و آسایشی موجود در کلانشهرهای کشور از جمله فعالیت­­های پژوهشی، فرهنگی و امکانات آموزشی از قبیل کتابفروشی­‌ها، لوازم التحریر و … و همچنین امکانات تفریحی از قبیل مراکز تفریحی، گردشگری، سالن‌های ورزشی و … نیز امکانات پذیرایی از جمله رستوران‌، کافی شاپ و …، کارت عضویت خانه شهرسازان را اعطا کند. لذا مهندسان شهرساز با دارا بودن این کارت می­‌توانند از تخفیفات مورد قرارداد با همکارین و مجموعه­‌های تحت قرارداد با خانه شهرسازان ایران استفاده کنند.

لازم به ذکر است این کارت به صورت منحصراً برای هر شهرساز گرامی صادر می­‌شود و در سیستم بانکی و شتاب ثبت می­‌گردد لذا از این حیث غیر قابل انتقال به غیر می­‌باشد. از دیگر امکانات مذکور کارت هوشمند شهرسازان امکان بهره­ گیری از امکانات خانه شهرسازان از جمله دوره­‌های تخصصی ارشد و دکتری و جزوات و دوره­‌های نرم افزاری و همچنین دوره‌­های تخصصی و کاربردی شهرسازی می­‌باشد.

discount01

discount02

discount03

discount04

کارت هوشمند مهندسان شهرساز

کلیه شهرسازان گرامی از همه نقاط کشور می توانند تنها با پرداخت 10 هزار تومان، یک کارت اختصاصی هوشمند دریافت نموده و از تخفیف‌های ویژه آموزشی، خرید کتاب، استفاده از مراکز تفریحی و پذیرایی و … برخوردار گردند.

علاقه‌مندان به دریافت کارت هوشمند مهندسان شهرساز، با مراجعه به دفتر موسسه خانه شهرسازان ایران به نشانی: تهران، خیابان دکتر شریعتی، پایین‌تر از ایستگاه مترو قلهک، کوچه صدیق، شماره 5 طبقه سوم با پرداخت مبلغ مربوطه، کارت هوشمند مهندسان شهرساز را دریافت نمایند. علاقه‌مندانی که ساکن شهرستان‌ هستند نیز می‌توانند با شماره تلفن‌های 26423180 ـ 26411958 و 26423483 (021) تماس حاصل نموده و پس از پرداخت هزینه مربوطه، کارت هوشمند مهندسان شهرساز را از طریق پست دریافت نمایند.