نشست تخصصی رایگان کارشناسی ارشد و دکترای شهرسازی اصفهان ۹۶

خانه شهرسازان ایران، به مناسبت شانزدهمین سال فعالیت تخصصی خود در حوزه آموزش تخصصی شهرسازی، نشست تخصصی کارشناسی ارشد و دکترای شهرسازی را ویژه داوطلبان عزیز شهر زیبای اصفهان برگزار می‌نماید. این نشست تخصصی در ادامه سلسله نشست های تخصصی شهرستان‌های کشور که در راستای آشنایی با گرایش‌های مقطع کارشناسی ارشد و همچنین تشریح دوره دکترای شهرسازی است، روز هفدهم مهرماه در شهر زیبای اصفهان برگزار خواهد شد.

در این نشست تخصصی، به معرفی دروس و منابع کلیدی، آشنایی با رتبه‌های برتر و نحوه مطالعه و برنامه‌ریزی در مقاطع کارشناسی ارشد رشته برنامه‌ریزی شهری، طراحی شهری و دکترای شهرسازی پرداخته خواهد شد. بدیهی است این نشست تخصصی روز نوزدهم مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۹:۰۰ در اصفهان برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه ظرفیت این همایش محدود می‌باشد لذا از علاقه‌مندان عزیز شهر اصفهان دعوت می‌گردد هر چه سریعتر برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این نشست با شماره‌های ۲۲۸۷۴۵۴۱ – ۲۲۸۷۴۵۴۰ تماس حاصل نموده و رزرو نمایند. علاقمندان همچنین می‌توانند به گروه مشاوره آنلاین در تلگرام ویژه داوطلبان “اصفهان” به نشانی زیر بپیوندند:

https://t.me/joinchat/DpP93UPRJr1HqC-CZHBlEA

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart