شانزدهمین سال کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد و دکترای شهرسازی

با عنایات و توجهات پروردگار متعال و تلاش و کوشش مجموعه خانه شهرسازان ایران و همچنین افتخار آفرینی داوطلبان کنکور سنوات گذشته موسسه، توانستیم به حول و قوه الهی شانزدهمین سال فعالیت موسسه خانه شهرسازان ایران را آغاز نماییم.

بررسی نتایج کنکور کارشناسی ارشد طراحی و برنامه ریزی شهری و دکترای شهرسازی در طول یک دهه گذشته، نشانگر اهتمام، تلاش و مدیریت مجموعه خانه شهرسازان ایران در مسیر توسعه آموزشی و انتقال دانش تخصصی شهرسازی به داوطلبان و جامعه فرهیخته شهرسازی است. خداوند بزرگ را شاکریم که در طی این سال‌ها، خانه شهرسازان به کانونی از تجارب غنی و افتخار بدل گشته و به عنوان مجموعه‌ای تخصص محور، دانش محور و مهارت محور در حوزه آموزش شهرسازی کشور نائل آمده است.

به همین مناسبت، شانزدهمین دوره کلاس‌های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه‌ای، طراحی شهری و دکترای تخصصی شهرسازی را آغاز نموده و از کلیه علاقمندان و داوطلبان عزیز کنکور دعوت می کنیم تا ضمن ثبت نام در کلاسهای تخصصی این موسسه، از خدمات متنوع و انحصاری خانه شهرسازان ایران بهره مند گردند. بدیهی است کلیه عزیزانی که تا تاریخ ۲۲ مهرماه ۱۳۹۶ اقدام به ثبت نام در کلاسهای موسسه نمایند از ۵ درصد تخفیف بهره مند خواهند شد.

داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۲۸۷۴۵۴۱ – ۲۲۸۷۴۵۴۰ تماس حاصل نموده و یا به نشانی دفتر مرکزی موسسه به نشانی تهران، ضلع شمال شرقی پل سیدخندان، زیر پل، مابین خیابان ابوذر (بیمارستان رسالت) و خیابان شریعتی، پلاک ۱۲۸۵، طبقه دوم مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart