دوره تخصصی ابزارهای نوین در بررسی و تحلیل در حرفه شهرسازی

خانه شهرسازان ایران، برای نخستین بار، دوره تخصصی «ابزارهای نوین در تحلیل و بررسی در حرفه شهرسازی» را برگزار می‌نماید. این دوره تخصصی که شامل «برداشت و ویرایش داده‌های مکانی»، «تحلیل‌های مکانی و آماری»، «مدلسازی شهری»، «طراحی نقشه»، «پیاده‌سازی نظریات شهرسازی» و … به همراه کار با نرم‌افزارهای تخصصی ArcGis, SketchUp, GoogleEarth, AutoCad Map3D, Excel, Graphic softwares و … است روزهای پنجشنبه ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ برگزار می‌گردد.

به گزارش خانه شهرسازان ایران، دوره مذکور، در راستای ارتقای مهارت و حرفه مندی شهرسازان و دانش آموختگان رشته های شهرسازی بسیار موثر و کاربردی بوده و ضمن انتقال دانش کاربردی به علاقمندان، زمینه را برای اشتغال و به کارگیری آنها در مراکز شغلی فراهم می‌نماید.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط ثبت نام، می‌توانند به صورت حضوری به دفتر موسسه به نشانی  تهران، ضلع شمال شرقی پل سیدخندان، زیر پل، مابین خیابان ابوذر (بیمارستان رسالت) و خیابان شریعتی، پلاک ۱۲۸۵، طبقه دوم مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های موسسه ۲۲۸۷۴۵۴۰ – ۲۲۸۷۴۵۴۱ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند. همچنین داوطلبان عزیز می توانند با عضویت در کانال اطلاع رسانی در پیام رسان تلگرام به نشانی http://telegram.me/shahrsazanchannel از آخرین اخبار و رویدادهای این موسسه و حوزه آموزش شهرسازی کشور آگاهی یابند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *