برگزاری کلاس‌های آنلاین و زنده در اینستاگرام برای داوطلبان

خانه شهرسازان ایران، به عنوان نخستین و بزرگترین مرکز آموزش تخصصی شهرسازی در کشور، خدمت نوین دیگری را در راستای سهولت و دسترسی آسان‌تر داوطلبان به کلاسها و منابع کلاسی ارائه می‌نماید.

یکی از مشکلات مهم و اساسی بسیاری از داوطلبان و علاقمندان، عدم دسترسی به کلاس‌های تخصصی و موثر خانه شهرسازان ایران است. به خصوص داوطلبانی که در شهرستان‌های مختلف در اقصی نقاط کشور سکونت دارند، به این مهم اذعان داشته و از این بابت به نوعی از دسترسی به کلاس‌ها، منابع و نکات مهم کلاسی محروم می‌مانند.

خانه شهرسازان ایران در راستای مرتفع نمودن این مشکل و برای رفاه حال همه شهروندان و علاقمندان در اقصی نقاط کشور و حتی جهان، کلاس‌های آنلاین و زنده خود را از طریق شبکه جهانی اینستاگرام برگزار می‌نماید.

در همین رابطه توجه علاقمندان را به نکات زیر جلب می‌نماییم:

● امکان بهره‌وری از کلاس‌های هفتگی و با حضور اساتید برجسته خانه شهرسازان و به صورت آنلاین به کمک شبکه زنده اینستاگرام (live) توسط دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکتری پس از ثبت نام و حضور در گروه‌های اینستاگرامی مربوطه

● امکان پرسش و پاسخ همزمان و آنلاین طی برگزاری جلسه کلاس‌ها

● ارسال جزوات و آزمون‌های مربوطه در انتهای هر جلسه از طریق تلگرام

● برگزاری جلسه اول کلاس‌ها به صورت رایگان و استرداد تمامی هزینه ثبت‌نام پس از برگزاری این جلسه در صورت عدم تمایل به ادامه حضور در کلاس‌ها

● امکان بهره‌مندی از مشاوره هفتگی به صورت رایگان توسط مشاوران خانه شهرسازان ایران

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط ثبت نام، می‌توانند به صورت حضوری به دفتر موسسه به نشانی  تهران، ضلع شمال شرقی پل سیدخندان، زیر پل، مابین خیابان ابوذر (بیمارستان رسالت) و خیابان شریعتی، پلاک ۱۲۸۵، طبقه دوم مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های موسسه ۲۲۸۷۴۵۴۰ – ۲۲۸۷۴۵۴۱ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند. همچنین داوطلبان عزیز می توانند با عضویت در کانال اطلاع رسانی در پیام رسان تلگرام به نشانی http://telegram.me/shahrsazanchannel از آخرین اخبار و رویدادهای این موسسه و حوزه آموزش شهرسازی کشور آگاهی یابند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *