کلاس‌های آمادگی آزمون نظام مهندسی شهرسازی ۱۳۹۷

خانه شهرسازان ایران دوره تخصصی آمادگی آزمون نظام مهندسی ساختمان رشته شهرسازی را از تاریخ ۱۸ مردادماه ۹۷ برگزار خواهد نمود.

بر همین اساس داوطلبان و علاقمندان عزیز بخصوص آن دسته از عزیزانی که علاقمند به دریافت پروانه اشتغال به کار سازمان نظام مهندسی ساختمان بوده تا بتوانند در این سازمان فعالیت‌های اجرایی انجام دهند، می‌توانند در این کلاس‌های موثر شرکت نمایند.

این دوره برای دانشجویان سال آخر و همچنین دانش‌آموختگان رشته شهرسازی و معماری بسیار مطلوب و کاربردی بوده تا از این طریق بتوانند سطح دانش اجرایی خود را در زمینه قوانین، ضوابط و مصوبات سازمان‌های ذیربط شهرسازی جهت شرکت در آزمون نظام مهندسی شهرسازی ارتقاء داده یا تقویت نمایند.

یادآوری می‌شود که کلاس‌های مذکور به مدت ۴۵ ساعت و در قالب ۹ جلسه و با مشخصات ذیل با حضور اساتید برجسته، آقای دکتر علی یالپانیان با سابقه دیرینه در امر آموزش شهرسازی و دارای پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی و متخصص در آموزش دوره نظام مهندسی (ورود به حرفه و پایه سه) و همچنین خانم مهندس حجتی برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با تلفن‌های موسسه تماس حاصل نموده و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید.

 

▫▫▫◽◻⬜◻◽▫▫▫

⏲طول دوره:
۴۰ ساعت (در قالب ۸ جلسه)

?مدرسان دوره:
دکتر یالپانیان | مهندسی حجتی

?آغاز کلاس‌ها:
پنج‌شنبه ۱۸ مردادماه ۱۳۹۷

?روزهای برگزاری کلاس‌:
پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۹:۰۰

⏳آخرین مهلت ثبت‌نام:
یکشنبه ۱۴ مردادماه ۱۳۹۷

⚠برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

☎۰۲۱۲۲۸۷۴۵۴۰ – ۴۱

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *