برای نخستین بار در کشور دوره جامع آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه


خانه شهرسازان ایران به عنوان اولین و بزرگترین مرکز آموزش تخصصی شهرسازی، این بار نیز برای نخستین بار دوره جامع آمادگی آزمون‌های کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه را برگزار می‌نماید. این دوره برای اولین بار در کشور برای امادگی داوطلبین شهرسازی در دو آزمون «کارشناسی رسمی دادگستری» و «آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه» برگزار می‌شود.
این دو حوزه به دلیل جدید بودن و همچنین وجود فرصت‌های شغلی مناسب بسیار مورد استقبال حرفه‌مندان قرار گرفته است. فرایند کسب درجه کارشناس رسمی در دو مرجع مربوطه به این صورت است که داوطلب بعد از موفقیت در آزمون اولیه موظف به طی کردن دوره آموزشی در مرجع برگزار کننده آزمون می‌شود و پس از طی این دوره به صورت کارشناس رسمی در حل اختلاف دعاوی مربوط به شهرسازی (تفکیک زمین، ساخت و ساز، مسائل حقوق شهری و …) مشارکت می‌کند.

دکتر ابراهیم جمشیدزاده به عنوان مدرس این دوره، از سوابق غنی تحصیلی، علمی، اجرایی و پژوهشی برخوردار بوده و از اساتید نام آشنای حوزه شهرسازی هستند که تا کنون کارگاه‌ها و دوره‌های حقوقی بسیاری برای شهرداران شهرهای مختلف همچون زنجان، ابهر و همچنین شهرداران مناطق مختلف تهران و … برگزار نموده است.

طول مدت این دوره ۴۵ ساعت و کلاس‌های مربوطه از ۳۰ آذرماه روزهای جمعه از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰ برگزار خواهند شد. 

همچنین نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که تاریخ برگزاری این آزمون همانند دیگر آزمون‌های حرفه‌مدار از قبل مشخص نیست و تاریخ آن توسط مرجع برگزار کننده آزمون متعاقباً اعلام می‌شود اما تفاوت این آزمون با آزمونی مانند نظام مهندسی در این است که مرجع برگزار کننده آزمون ضمن تاریخ آزمون ظرفیت هر یک از شهرها را برای دوره مذکور اعلام می‌کند. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره‌های آمادگی با ما تماس حاصل فرمایید.

جهت دریافت درسنامه دوره آزمون‌های کارشناس رسمی دادگستری رشته برنامه ریزی شهری روی شکل بالا کلیک کنید

 

جهت دریافت رزومه دکتر ابراهیم جمشیدزاده (مدرس این دوره‌ها) روی شکل بالا کلیک کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart