دفترچه راهنمای کلاس‌ها، آزمون‌ها و خدمات آموزشی خانه شهرسازان ایران ۱۳۹۹


خانه شهرسازان ایران به عنوان اولین و بزرگترین مرکز آموزش تخصصی شهرسازی، کلاس‌ها، آزمون‌ها و خدمات آموزشی امسال خود برای آمادگی آزمون‌های کارشناسی‌ارشد و دکترای تخصصی رشته شهرسازی سال ۱۳۹۹ را برگزار می‌نماید.

دفترچه راهنمای کلاس‌ها، آزمون‌ها و خدمات و امکانات آموزشی موسسه برای مطالعه، آگاهی و تصمیم‌گیری داوطلبان عزیز هم‌اکنون در اختیار شما عزیزان بوده و در انتهای همین صفحه قابل دریافت (دانلود) می‌باشند.

لازم به ذکر است که کلاس‌های آمادگی آزمون کارشناسی‌ارشد رشته شهرسازی در دو گرایش اصلی «طراحی شهری» و «برنامه‌ریزی شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری» و همچنین کلاس‌های آمادگی آزمون دکترای تخصصی شهرسازی از نیمه اول مردادماه و طبق برنامه‌ای جامع، علمی و کارآمد برگزار خواهند شد.

همچنین به همراه کلاس‌های حضوری، بهره‌گیری از مشاوره متناوب و مدون مشاوران مجرب و نام‌آشنای موسسه در خصوص شیوه‌های مختلف مطالعه، روش‌های برنامه‌ریزی، راه‌های بهره‌وری در زمان و انرژی، اصول تغذیه و استراحت و … برای کلیه داوطلبان عزیز میسر خواهد بود. مجموعه خانه شهرسازان ایران با سابقه درخشان ۱۸ سال فعالیت در زمینه تربیت شهرسازان برتر در راستای تحقق عدالت آموزشی، همه‌ساله طرح‌های مختلف آموزشی، مشاوره‌ای و … را به صورت رایگان برگزار می‌نماید. از آن جمله می‌توان به سیستم مشاوره هوشمند آنلاین و رایگان اشاره نمود که در همین راستا جهت ارائه برنامه‌های مختلف مطالعاتی و برنامه‌ریزی در خدمت داوطلبان عزیز در سرتاسر کشور می‌باشد. مضاف بر آن، گروه‌های مختلف مشاوره‌ای، پرسش ـ پاسخ و ارتباط مستقیم با مشاوران در سطح شبکه‌های اجتماعی مجازی نیز در خدمت همه علاقمندان و داوطلبان می‌باشد.

علاقمندان و داوطلبان عزیز ضمن دریافت دفترچه‌های راهنمای مورد نظر، برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از سیستم مشاوره هوشمند آنلاین و رایگان و گروه‌های مشاوره‌ای در شبکه‌های اجتماعی می‌توانند با راه‌های ارتباطی ما در تماس باشند.

 

جهت دریافت دفترچه راهنمای کلاس‌ها، آزمون‌ها و خدمات آموزشی رشته برنامه‌ریزی شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری روی شکل بالا کلیک کنید

 

جهت دریافت دفترچه راهنمای کلاس‌ها، آزمون‌ها و خدمات آموزشی رشته طراحی شهری روی شکل بالا کلیک کنید

 

جهت دریافت دفترچه راهنمای کلاس‌ها، آزمون‌ها و خدمات آموزشی دکترای تخصصی شهرسازی روی شکل بالا کلیک کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart