دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی ساختمان رشته شهرسازی


خانه شهرسازان ایران به عنوان اولین و بزرگترین مرکز آموزش تخصصی شهرسازی، کلاس‌های آمادگی آزمون نظام مهندسی ساختمان رشته شهرسازی خود را برگزار می‌نماید. رشته شهرسازی به عنوان یکی از رشته های هفتگانه نظام مهندسی ساختمان همه ساله داوطلبان این رشته را برای آزمون ورود به حرفه و ارتقای رتبه به چالش می‌کشد. 

به آگاهی داوطلبان عزیز می‌رساند که با توجه به استقبال علاقمندان و داوطلبان عزیز، ظرفیت کلاس‌های آمادگی آزمون دوره تیرماه (کد تیرماه) به حد نصاب رسیده و تکمیل شد. لذا به آگاهی آن دسته از علاقمندان شرکت در این کلاس‌ها می‌رساند دوره بعدی (کد بعدی) این کلاس‌ها از روز جمعه ۱۸ مردادماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد و داوطلبان عزیز تا روز چهارشنبه ۹ مردادماه ۱۳۹۸ فرصت دارند نسبت به رزرو و پیش ثبت نام در این دوره اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که کلاس‌های آمادگی آزمون کارشناسی‌ارشد رشته شهرسازی در دو گرایش اصلی «طراحی شهری» و «برنامه‌ریزی شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری» و همچنین کلاس‌های آمادگی آزمون دکترای تخصصی شهرسازی از نیمه اول مردادماه و طبق برنامه‌ای جامع، علمی و کارآمد برگزار خواهند شد.

از کلیه علاقمندان دعوت می ‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره به ما با تلفن های ۲۲۸۷۴۵۴۰ و ۲۲۸۷۴۵۴۱ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart