ورکشاپ پایانی اسکیس طراحی شهری (مرداد ۹۸)


با نزدیک شدن به آزمون مرحله دوم کنکور کارشناسی ارشد رشته طراحی شهری، تکاپوی داوطلبان و به ویژه داوطلبان رتبه های ممتاز و برتر نیز بیشتر شده و داوطلبان از تمام فرصت‌ها و امکانات موجود استفاده می کنند تا به این هدف مهم یعنی کسب رتبه های ممتاز کنکور و ورود به دانشگاه‌های برتر کشور نائل آیند.

خانه شهرسازان ایران به عنوان اولین و بزرگترین مرکز آموزش تخصصی شهرسازی، ورکشاپ پایانی اسکیس طراحی شهری جهت آمادگی آزمون مرحله دوم رشته شهرسازی را برگزار می نماید. این ورکشاپ در طی ۶ روز و هر روز به مدت ۱۰ ساعت توسط اساتید به‌نام، مجرب و نام‌آشنای این رشته از جمله دکتر وحید آریان، دکتر سارا احمدی، دکتر پانته‌آ علی‌پور، دکتر آرش آقاکریمی و … برگزار می‌گردد.

از موارد و سرفصل‌های مهم این ورکشاپ پایانی می‌توان به آموزش فنون شیت‌بندی، حل مسئله، زمانبندی و تکنیک‌های ترسیم سریع، آموزش رویکردهای شهرسازی، مرور نکات سوالات سال‌های گذشته، بررسی نمونه سوالات احتمالی مرحله دوم کنکور، حل نمونه سوالات موضعی و موضوعی شهری، مشابه‌سازی شرابط کنکور مرحله دوم و … اشاره نمود.

به آگاهی کلیه داوطلبان عزیز می‌رساند این ورکشاپ از تاریخ ۲ تا ۷ مردادماه ۱۳۹۸ در خانه شهرسازان ایران برگزار خواهد شد. لذا از کلیه علاقمندان دعوت می ‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره با ما با تلفن های ۲۲۸۷۴۵۴۰ و ۲۲۸۷۴۵۴۱ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart