ورکشاپ پایانی تحلیلی تشریحی ارشد برنامه‌ریزی (مرداد ۹۸)


با نزدیک شدن به آزمون مرحله دوم کنکور کارشناسی ارشد رشته برنامه‌ریزی شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری، تکاپوی داوطلبان و به ویژه داوطلبان رتبه های ممتاز و برتر نیز بیشتر شده و داوطلبان از تمام فرصت‌ها و امکانات موجود استفاده می کنند تا به این هدف مهم یعنی کسب رتبه های ممتاز کنکور و ورود به دانشگاه‌های برتر کشور نائل آیند.

خانه شهرسازان ایران به عنوان اولین و بزرگترین مرکز آموزش تخصصی شهرسازی، ورکشاپ پایانی تحلیلی تشریحی ارشد برنامه‌ریزی شهری  را جهت آمادگی آزمون مرحله دوم رشته شهرسازی برگزار می نماید. این ورکشاپ در طی ۳ روز و هر روز به مدت ۱۰ ساعت توسط اساتید به‌نام، مجرب و نام‌آشنای این رشته از جمله دکتر پانته‌آ علی‌پور، مهندس محمد صالحی، مهندس مهدی گلشنی  و … برگزار می‌گردد.

از موارد و سرفصل‌های مهم این ورکشاپ پایانی می‌توان به شبیه‌سازی کنکور مرحله دوم، برگزاری آزمون همراه با حل تمرین و کرکسیون انفرادی، مرور مفاهیم و رویکردها با بهره‌گیری از آزمون‌ای هدفدار، بررسی همه احتمالا ممکن در آزمون ۱۳۹۸، کمک به افزایش آمادگی داوطلبان برای آزمون، تسریع و تنظیم فرایند زمانبندی داوطلبان در آزمون و … اشاره نمود.

به آگاهی کلیه داوطلبان عزیز می‌رساند این ورکشاپ از تاریخ ۵ تا ۷ مردادماه ۱۳۹۸ در خانه شهرسازان ایران برگزار خواهد شد. لذا از کلیه علاقمندان دعوت می ‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره با ما با تلفن های ۲۲۸۷۴۵۴۰ و ۲۲۸۷۴۵۴۱ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart