دوره آموزشی فشرده آمادگی آزمون مهرماه نظام مهندسی شهرسازی

اخذ پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی شهرسازی برای دانش آموختگان رشته مهندسی شهرسازی یکی از ابزارها و زمینه های ایجاد شغل و فعالیت تخصصی در حوزه مرتبط با رشته تحصیلی آنها محسوب می گردد. همه ساله سازمان نظام مهندسی ساختمان در رشته های هفتگانه مهندسی ساختمان، آزمون ورود به حرفه و یا ارتقاء رتبه برگزار می نماید.

 

خانه شهرسازان ایران به عنوان اولین و بزرگترین مرکز آموزش تخصصی شهرسازی، دوره آموزش فشرده آمادگی آزمون نظام مهندسی نوبت مهرماه ۱۳۹۸ را برگزار می نماید. این دوره آموزشی در طی ۳۵ ساعت و توسط خانم دکتر نگین حجتی ارائه شده و داوطلبان این آزمون حائذ اهمیت را برای حضور در جلسه و موفقیت در آزمون آماده می سازد.

به آگاهی کلیه داوطلبان عزیز می‌رساند این دوره آموزشی از ۵شنبه ۲۱ شهریورماه مردادماه ۱۳۹۸ در خانه شهرسازان ایران از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۰:۰۰ برگزار خواهد شد. لذا از کلیه علاقمندان دعوت می ‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره با ما با تلفن های ۲۲۸۷۴۵۴۰ و ۲۲۸۷۴۵۴۱ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. رحیم عزیزی

  fhبا تقدیم سلام واحترام،بنده مدرک کارشناسی رشته ی مشاوره دارم؛اما علاقه مندبه ادامه تحصیل دررشته ی برنامه ریزی شهری می باشم.لطفا”بفرماییدباچه شرایطی قادر به این کارخواهم بود؟چند جلسه آموزش نیازدارم؟به چه میزان باید هزینه کنم؟خیلی متشکرم!

  پاسخ
  1. خانه‌شهرسازان

   با سلام. ادامه تحصیل در رشته برنامه ریزی شهری برای شما امکانپذیر است و برای موفقیت در آزمون نیاز است میزان اشراف خود به منابع آزمون را به حد قابل قبولی ارتقا دهید. موارد متعددی با شرایط شما توانسته اند با همت و پشتکار و تمرکز به این هدف برسند. درباره جزئیات این امر لازم است به صورت حضوری یا تلفنی با مشاورین موسسه ارتباط داشته باشید و به صورت کاملاً رایگان از خدمات مشاوره ای و برنامه و شرایط لازم بهره مند شوید.

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart