سمینار رایگان کنکور کارشناسی‌ارشد و دکترای شهرسازی ـ ۱۸ مهرماه ۱۳۹۸

خانه شهرسازان ایران، نخستین و بزرگترین مرکز آموزش تخصصی شهرسازی در کشور با بیش از ۱۸ سال سابقه فعالیت و حضور در عرصه آماده‌سازی داوطلبان آزمون‌های تحصیلات تکمیلی در رشته‌های شهرسازی، بزرگترین گردهمایی سال ۱۳۹۸ خود را با عنوان «سمینار راه موفقیت» در کنکور کارشناسی‌ارشد و دکترای شهرسازی با حضور اساتید، نخبگان، مشاوران و رتبه‌های برتر سنوات گذشته برگزار می‌نماید.

این سمینار فرصت بسیار مناسبی است تا ضمن آشنایی بیشتر با رشته شهرسازی، گرایش‌های تحصیلی این رشته، فرصت‌های تحصیلی و شغلی در داخل و خارج از کشور، تجزیه و تحلیل و ارزیابی فرایند آزمون‌های ورودی، ارزیابی رشته/محل‌های دانشگاهی، ظرفیت سنجی، شرایط و شیوه‌های آماده سازی برای کنکور، پیشنهادات و فرصت‌های مطالعاتی و موفقیت در آزمون و … را به صورت کامل و جامع شناخته و بهترین تصمیم را در این زمینه اتخاذ نمایید.

سمینار رایگان «راه موفقیت» در کنکور کارشناسی‌ارشد و دکترای شهرسازی روز پنج شنبه ۱۸ مهرماه ۱۳۹۸ در دو بخش کارشناسی‌ارشد از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۳۰ و بخش دکترای تخصصی از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۳۰ در دفتر مرکزی خانه شهرسازان ایران به نشانی: بزرگراه رسالت، ضلع شمال شرقی پل سیدخندان، مابین خیابان شریعتی و بیمارستان رسالت، شماره ۱۲۸۵ طبقه دوم برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت شرکت در این رویداد تخصصی، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایند.

    سمینار تخصصی «راه موفقیت» با هدف آگاهی بخشی به متقاضیان و علاقمندان ورود به مقطع تحصیلات تکمیلی رشته‌های شهرسازی، هر ساله در ابتدای هر فصل برگزار می‌گردد. این سمینار با حضور سخنرانانی از بین اساتید و مشاوران مجرب رشته شهرسازی و همچنین رتبه‌های برتر آزمون‌های کارشناسی‌ارشد و دکترای شهرسازی برگزار می‌شود.

    در این سلسله سمینارها به صورت تخصصی به معرفی کامل مقاطع، گرایش‌های تحصیلی، شرایط و فرایند تحصیل، موقعیت‌ها و فرصت‌های شغلی و مهارتی در داخل و خارج از کشور، منابع و دروس مهم آزمون‌های مربوطه، نحوه مطالعه و برنامه‌ریزی و نیز آمادگی برای شرکت در آزمون‌ها، نحوه انتخاب رشته و سایر مسائل مربوطه پرداخته می‌شود.

   این سمینار در دو بخش «کارشناسی‌ارشد» و «دکترای تخصصی» برگزار می‌گردد. بخش نخست ویژه علاقمندان و متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد رشته شهرسازی در دو گرایش اصلی «طراحی شهری» و «برنامه‌ریزی شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری» و بخش دوم ویژه علاقمندان و متقاضیان شرکت در آزمون دکترای تخصصی شهرسازی خواهد بود.

آقای دکتر وحید آریان
استاد طراحی شهری
آقای دکتر آرش آقاکریمی
استاد برنامه‌ریزی شهری
آقای دکتر سینا علایی
استاد برنامه‌ریزی شهری
خانم دکتر سارا احمدی
استاد طراحی شهری

خانم دکتر پانته‌آ علی‌پور
استاد طراحی شهری
آقای مهندس محمد صالحی
استاد برنامه‌ریزی شهری
آقای مهندس مهدی گلشنی
استاد برنامه‌ریزی شهری

زمان برگزاری سمینار
پنجشنبه ۱۸ مهرماه ۱۳۹۸

 

بخش اول
بخش دوم
ویژه متقاضیان کارشناسی‌ارشد (طراحی و برنامه‌ریزی شهری)
ویژه متقاضیان دکترای تخصصی شهرسازی
از ساعت ۱۵:۰۰
از ساعت ۱۷:۰۰

نشانی:

تهران، بزرگراه رسالت، ضلع شمال شرقی پل سیدخندان، بین خیابان شریعتی و بیمارستان رسالت، شماره ۱۲۸۵ طبقه دوم

 

تلفن/فکس:

۴۱ – ۲۲۸۷۴۵۴۰ (۰۲۱)

فرم ثبت نام و رزرو رایگان در

سمینار «راه موفقیت» / ۱۸ مهرماه ۱۳۹۸

مطالب مرتبط

0

Your Cart