سمینار‌ تخصصی‌ و رایگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۱۳۹۸

خانه شهرسازان ایران پیرو فراخوان شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و مدیریت آموزش، پژوهش و هماهنگی آزمون‌ها در خصوص ثبت‌نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۳۹۸، جهت آشنایی و شناخت داوطلبان و علاقمندان به این آزمون، «سمینار تخصصی و رایگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۱۳۹۸» را برگزار می‌نماید.

این سمینار در صدد شناخت و تسلط نسبی به این آزمون، بررسی سرفصل‌ها، بررسی منابع، بررسی شرایط پذیرش در آزمون، بررسی شرایط داوطلبان جهت ثبت‌نام، بررسی فرصت‌های شغلی و … برای دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای رشته‌های مهندسی شهرسازی، مهندسی معماری، مدیریت شهری، برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای، طراحی شهری، جغرافیا و طراحی محیط‌زیست برگزار می‌گردد.

دکتر ابراهیم جمشیدزاده به عنوان سخنران اصلی این سمینار به همراه سایر اساتید و مشاوران خانه شهرسازان ایران حضور خواهند داشت، که در روز دوشنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۹:۰۰ در خانه شهرسازان ایران به نشانی: تهران، بزرگراه رسالت، ضلع شمال شرقی پل سیدخندان، بین خیابان شریعتی و بیمارستان رسالت، شماره ۱۲۸۵ طبقه دوم برگزار خواهد شد.

از کلیه علاقمندان و داوطلبان این آزمون دعوت می‌گردد برای حضور رایگان در این سمینار و رزرو جا، با شماره تلفن ۲۲۸۷۴۵۴۰ و ۲۲۸۷۴۵۴۱ تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart