کلاس آمادگی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۱۳۹۸

خانه شهرسازان ایران پس از برگزاری موفقیت آمیز «سمینار تخصصی و رایگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۱۳۹۸» در راستای آمادگی داوطلبان برای شرکت در این آزمون، «کلاس آمادگی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری» را برگزار می‌نماید.

آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۳۹۸ در روز جمعه ۲۴ آبان‌ماه ۹۸ برگزار خواهد شد و علاقمندان و داوطلبان می‌توانند جهت ثبت‌نام در این آزمون از تاریخ ۳ الی ۱۳ مردادماه از طریق سامانه سنجش اقدام نمایند.

خانه شهرسازان ایران به عنوان تنها برگزارکننده این دوره، تلاش دارد تا از تمامی ظرفیت‌های موجود برای زمینه‌سازی و هدایت دانش‌آموختگان شهرسازی جهت ورود به حرفه استفاده نموده و گام‌های موثری در جهت فناوری (تبدیل علم به عمل) بردارد.

این کلاس در طول مدت ۸۰ ساعت، پنجشنبه‌ها از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۸:۰۰ و جمعه‌ها از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰ با تدریس دکتر ابراهیم جمشیدزاده در خانه شهرسازان ایران برگزار خواهد شد. طبق برنامه‌ریزی موسسه، این دوره آمادگی از ۱۸ مهرماه ۱۳۹۸ آغاز شده و داوطلبان و علاقمندان به شرکت در این دوره، در صورت ثبت‌نام تا روز دوشنبه ۱۵ مهرماه، از ۱۰ درصد تخفیف در شهریه این دوره بهره مند خواهند شد.

از کلیه دانش‌آموختگان، کارشناسان و علاقمندان شهرسازی دعوت می‌گردد برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس‌های آمادگی، با شماره تلفن ۲۲۸۷۴۵۴۰ و ۲۲۸۷۴۵۴۱ تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart