آغاز کلاس‌ها و خدمات آموزشی ترم پاییز ۱۳۹۹

خانه شهرسازان ایران در هجدهمین سال فعالیت رسمی خود، کلاس‌ها و خدمات آموزشی ترم پاییز ۱۳۹۹ خود را از امروز آغاز نمود. به رسم سنوات گذشته با آغاز سال تحصیلی جدید و شروع فصل پاییز، دوره جدیدی از خدمات آموزشی این موسسه آغاز شده و با توجه به نزدیک‌تر شدن به کنکور سراسری کارشناسی‌ارشد و دکترای تخصصی، فرایند آمادگی رویارویی داوطلبان با این رویداد مهم، بیش از پیش اهمیت می یابد.

دپارتمان‌های برنامه‌ریزی شهری، طراحی شهری و دکترای شهرسازی با برگزاری سمینار مشترکی که امروز ۱۸ مهرماه ۱۳۹۸ در خانه شهرسازان ایران برگزار گردید، فراخوان خود برای جذب داوطلبان تحصیل در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکترای تخصصی را ارائه نموده و طی این سمینار، ضمن آگاهی بخشی به علاقمندان و داوطلبان عزیز در خصوص شرایط ورود به دانشگاه‌، فرایند برگزاری کنکور، فرصت‌ها و شرایط تحصیل، فرصت‌های شغلی پس از آن و … آمادگی این موسسه و دپارتمان‌های مختلف آن رابرای ارائه خدمات نوین آموزشی جهت شرکت در این رویداد مهم را اعلام نمودند.

علاقمندان و داوطلبان عزیز مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی شهرسازی برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از برنامه و شرایط کلاس‌ها و سایر خدمات آموزشی این موسسه می‌توانند «دفترچه راهنمای خدمات آموزشی» مربوط به هر رشته را از طریق لینک‌های زیر دریافت نموده و پس از مطالعه و آگاهی از شرایط کلاس‌ها و خدمات، نسبت به رزرو و ثبت‌نام در این کلاس‌ها اقدام نمایند.

 

دفترچه راهنمای خدمات آموزشی کارشناسی‌ارشد برنامه‌ریزی شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری

دفترچه راهنمای خدمات آموزشی کارشناسی‌ارشد رشته طراحی شهری

دفترچه راهنمای خدمات آموزشی رشته دکترای تخصصی شهرسازی

خانه شهرسازان ایران با ۱۸ سال سابقه درخشان، همه ساله تعداد قابل توجهی از رتبه‌های برتر کنکور در رشته برنامه‌ریزی شهری، طراحی شهری و دکترای شهرسازی را به خود اختصاص می‌دهد. امیدواریم امسال نیز مانند سنوات گذشته، البته با خدمات و برنامه‌های بهتر و به‌روزتر بتوانیم داوطلبان عزیز را از ابتدا تا ورود به دانشگاه‌های تراز اول کشور همراهی، حمایت و پشتیبانی نماییم. ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک داوطلبان عزیز کنکور، برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام با شماره‌های موسسه (۲۲۸۷۴۵۴۰ و ۲۲۸۷۴۵۴۱) تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart