رتبه های تک رقمی و دورقمی کنکور ارشد شهرسازی

خانه شهرسازان ایران، برای دوازدهمین سال متوالی بالاترین رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی را از آن خود نمود.

موسسه تخصصی آموزشی خانه شهرسازان ایران، امسال نیز همانند سالهای گذشته، حماسه ای دیگر آفرید. این موسسه طی اطلاعیه ای، فهرست اسامی پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد رشته شهرسازی در گرایش های برنامه ریزی شهری و منطقه ای، طراحی شهری و مدیریت شهری را برای رتبه های دورقمی و تک رقمی خود منتشر نمود.

مدیر موسسه خانه شهرسازان ایران با اعلام این مطلب، ضمن تبریک و شادباش به پذیرفته شدگان این کنکور خاطرنشان کرد: امسال نیز با یاری و استعانت از خداوند متعال و تلاش همه جانبه مجموعه خانه شهرسازان ایران، همانند سنوات گذشته و برای دوازدهمین سال پیاپی، توانستیم با کسب رتبه های برتر تک رقمی و دو رقمی در کنکور کارشناسی ارشد رشته شهرسازی، برگ زرین دیگری بر افتخارات این مجموعه تخصصی بیفزاییم.

دکتر علی یالپانیان افزود: پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی این موسسه، با اتکاء به توانمندی ها، تلاش و پشتکار خود و همچنین با رهنمودها، مشاوره، برنامه ریزی ها و کلاسهای تخصصی این موسسه و به همت و اهتمام اساتید مجرب و توانمند خانه شهرسازان ایران، توانستند قله های موفقیت را فتح نموده و فصل جدیدی از زندگی علمی خود را آغاز نمایند؛ شایسته است از همه تلاشگران این عرصه بخصوص داوطلبین کوشا و اساتید توانای دست اندرکار تقدیر و تشکر نمایم. از خداوند منان برای ایشان صحت، سلامتی، کامیابی و موفقیت روزافزون در عرصه های مختلف علمی را مسئلت می نمایم.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

1 نظر

  1. تورج رحیمی

    آقای یالپانیان به بحث های چالشی تو حوزه شهرسازی اشاره تاکید میکنند.
    فقط گفتنی است که این چالش ها باید به فرصت تبدیل بشه و در نهایت به قوت

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart