سمینار رایگان فرایند اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی در کانادا

یکی از چالش‌ها و دغدغه‌های جوانان، دانشجویان و دانش‌آموختگان، نداشتن اطلاعات و تجربه لازم برای بهره‌مندی از فرصت‌های تحصیلی و شغلی در خارج از کشور است. دریافت بورسیه تحصیلی در دانشگاه‌های معتبر جهان، کسب امتیازات لازم در این زمینه و شیوه اقدام در این راستا از جمله مواردی است که بسیاری از علاقمندان به این موضوع همواره با چالش روبرو هستند.

خانه شهرسازان ایران به عنوان حامی و پشتیبان داوطلبان تحصیلات تکمیلی در رشته شهرسازی، در راستای آگاهی بخشی و انتقال تجربه به داوطلبان در این زمینه، نشست تخصصی با عنوان فرایند اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی در دانشگاه‌های کانادا را با حضور و سخنرانی خانم مهندس ستاره اخوان برگزار می‌نماید.

خانم اخوان دانشجوی دکترای مطالعات شهری در دانشگاه Simon Fraser کانادا بوده که با دارا بودن دانش و تجربه در زمینه پذیرش و بورسیه تحصیلی در کشور کانادا در این نشست که به صورت رایگان برگزار می گردد به سخنرانی خواهد پرداخت. این نشست روز ۵شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰ در خانه شهرسازان ایران برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که حضور برای کلیه علاقمندان آزاد و رایگان بوده و داوطلبان شرکت در این نشست جهت حضور لازم است به صورت تلفنی یا حضوری اقدام به رزرو نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو با شماره تلفن ۲۲۸۷۴۵۴۰ و ۲۲۸۷۴۵۴۱ تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart