دوره کامل آموزشی (گروه برنامه‌ریزی شهری)

دوره کامل آموزشی رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای

داوطلبان گرامی می ­توانند از دوره­ کامل موسسه با ۵ درصد تخفیف مازاد  بهره ­مند شوند. در جدول زیر مقایسه ­ای از هزینه­ های دوره­ های عادی و کامل انجام شده است.

 شــــرح

شهریه (تومان)

جزوات و تستهای طبقه­ بندی شده

۲۲۷۰۰۰

بانک تست

۱۲۹۰۰۰

کلاس

۳۴۶۰۰۰۰

آزمون ها

۲۷۴۰۰۰

جمع کل بصورت غیر کامل

۴۰۹۰۰۰۰

جمع کل بصورت کامل و با تخفیف ۵ درصدی:

۳۸۸۵۰۰۰

 

خانه شهرسازان ایران علاوه بر خدمات فوق، تهیه منابع کمیاب، ایجاد کتابخانه و بانک کلیه‌ کتابهای مهم و امکان استفاده از آن برای تمامی داوطلبان، ارایه‌ تست های تکمیلی و تالیفی بصورت بانک تست، برگزای جلسات فوق برنامه در جهت مدیریت آزمون، روشهای موفقیت در آزمون، ملاقات با دارندگان رتبه‌های تک‌رقمی امسال و سالهای پیشین و …. را نیز در دستور کار دارد.

«« جایـــــــــزه ویــــــــــژه »»

داوطلبانی که در دوره کامل شرکت نموده و در نتایج نهایی کنکور سراسری، رتبه تک رقمی کسب نمایند از جوایز زیر برخوردار خواهند شد:

landing-page-why-vz-iphone-6s-plus-homescreen-v1

– رتبه­ یک: یک دستگاه iPhone 6S

– رتبه­ دو و سه: یک سکه­ تمام بهار آزادی

– رتبه­ چهار تا نه: یک ربع­ سکه آزادی

«« کارت هوشمند مهندسان شهرســـاز »»

کارت هوشمند مهندسان شهرساز

card

 

خانه شهرسازان ایران در نظر دارد به جهت برخورداری مهندسان شهرساز از تخفیفات امکانات رفاهی و آسایشی موجود در کلانشهرهای کشور من الجمله فعالیت­­های پژوهشی – فرهنگی و امکانات آموزشی از قبیل : کتابفروشی­ها ، لوازم التحریر و … و همچنین امکانات تفریحی از قبیل مراکز تفریحی – گردشگری، سالن ­های ورزشی و … نیز امکانات پذیرایی از جمله: رستوران ، کافی شاپ و… کارت عضویت خانه شهرسازان را اعطا کند. لذا مهندسان شهرساز با دارا بودن این کارت می­ توانند از تخفیفات مورد قرارداد با همکاران و مجموعه­ های تحت قرارداد با خانه شهرسازان ایران استفاده کنند. لازم به ذکر است این منحصراً برای هر شهرساز گرامی صادر می­ شود و در سیستم بانکی و شتاب ثبت می­گردد لذا از این حیث غیر قابل انتقال به غیر می­ باشد. از دیگر امکانات مذکور کارت هوشمند شهرسازان امکان بهره­ گیری از امکانات خانه شهرسازان از جمله دوره­ های تخصصی ارشد و دکتری و جزوات و دوره ­های نرم افزاری و همچنین دوره­ های تخصصی و کاربردی شهرسازی می­ باشد.