معرفی خانه شهرسازان ایران

خانه شهرسازان ایران

پس از چندین سال کوشش و تجربه‌اندوزی در زمینه‌ی برگزاری دوره‌های گوناگون آمادگی کنکور کارشناسی‌ارشد شهرسازی از ۱۴ سال قبل موفق شدیم مرکزی خاص شهرسازان و علاقه‌مندان به این رشته جهت یاری رساندن به داوطلبین گرامی در راستای قبولی در کنکور کارشناسی‌ارشد راه‌اندازی کنیم. بیش از یک دهه تلاش مداوم، موجبات شکوفایی و بالندگی این مرکز را فراهم آورده است. این مرکز با اهدافی متفاوت و در راستای اشاعه و شناساندن این رشته در میان کارشناسان مختلف و همچنین ارتقای سطح علمی داوطلبان تشکیل شده و بصورت تخصصی به این امر پرداخته است.

آئین نکوداشت دهمین سال فعالیت خانه شهرسازان ایران _ 12 شهریور 1392 فرهنگسرای ارسبارانموسسه خانه شهرسازان ایران با بهره‌گیری از اساتید مجرب و یک تیم کارآزموده، متشکل از کارشناسان خبره و نفرات برتر سالهای گذشته کنکور کارشناسی‌ارشد اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه‌ آمادگی کنکور کارشناسی‌ارشد نموده است. در این راستا این موسسه افتخار همکاری با اساتید برجسته‌ای همچون دکتر علی یالپانیان به عنوان فردی با سابقه در زمینه‌ی تدریس و تالیف کتاب و همچنین اساتید برجسته دیگری همچون دکتر احمدی، دکتر علی­ پور، دکتر آریان، مهندس  آقاکریمی، مهندس هخامنشیان، دکتر ترقی و . . . را دارد.

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبین گرامی، بدین وسیله خانه شهرسازان ایران برنامه‌های اختصاصی خویش را جهت آمادگی شما دوستان در کنکور مقاطع مختلف از جمله کاردانی به کارشناسی شهرسازی، کارشناسی‌ارشد شهرسازی (برنامه‌ریزی شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری و طراحی شهری)، دکترای تخصصی شهرسازی، آزمون نظام مهندسی شهرسازی و دوره‌های کاربردی و نرم‌افزاری تخصصی برای رشته شهرسازی اجرا می‌نماید.

رتبه‌های برتر خانه شهرسازان ایران

ما افتخار داریم که ۶ نفر از رتبه‌های تک‌رقمی و ۲۹ نفر از میان رتبه‌های دو رقمی در کنکور سال ۸۵، ۷ نفر از رتبه‌های تک‌رقمی و بیش از ۳۵ نفر از میان رتبه‌های دو رقمی در کنکور سال ۸۶، ۸ نفر از رتبه­ های تک­رقمی و بیش از ۴۵ نفر از میان رتبه­ های دو رقمی کنکور سال ۸۷ و ۴ نفر از رتبه­ های تک­ رقمی برنامه ­ریزی شهری و ۷ نفر از رتبه ­های تک­ رقمی طراحی شهری در کنکور سال گذشته همراه ما بوده‌اند. علاوه بر این در سال ۸۸، ۱۰ نفر از رتبه‌های تک‌رقمی دانشگاه آزاد نیز از خدمات موسسه استفاده نموده ­اند. در سال ۸۹ نیز ۱۰ نفر از رتبه ­های زیر ۲۰ در برنامه ­ریزی شهری و ۱۳ نفر در طراحی شهری با ما بوده ­اند. در سال ۹۰ موفقیت های موسسه ادامه پیدا نموده و ۵ رتبه‌­ی ت ک­رقمی در گرایش برنامه­ریزی و ۵ رتبه­‌ی تک­ رقمی در طراحی شهری، گواه این مدعا است. در سال ۹۱ نیز ۴ رتبه‌­ی تک ­رقمی در برنامه ­ریزی و ۵ رتبه‌­ی تک ­رقمی در طراحی شهری هم چنین در سال ۹۲ تعداد ۳ رتبه تک رقمی در برنامه ریزی شهری و ۵ رتبه تک رقمی در طراحی شهری از نتایج درخشان موسسه محسوب می­ شود. ۸ رتبه تک رقمی سال ۹۳، ۸ رتبه تک رقمی سال ۹۴، ۹ رتبه تک رقمی سال ۹۵ و ۸ رتبه تک رقمی سال ۹۶ از دیگر افتخارات این موسسه است. شما می توانید رتبه های تک رقمی سال های ۹۳ تا ۹۵ خانه شهرسازان را در قسمت نتایج موسسه به تفصیل مشاهده فرمایید. 

آرمان خانه شهرسازان ایران

خانه شهرسازان ایران، به عنوان نخستین و بزرگترین مرکز تخصصی آموزشی شهرسازی در کشور با تکیه بر تجربه اساتید و مربیان مجرب و دانش آموخته شهرسازی و همچنین بهره‌مندی از مشاوره و رهنمون‌های رتبه‌های تک رقمی و برتر کنکور کارشناسی ارشد و دکترای شهرسازی، می‌کوشد تا علم و هنر شهرسازی را نه تنها به عنوان یک رشته تحصیلی تخصصی در مقاطع مختلف آکادمیک، بلکه به عنوان حرفه‌ای اختصاصی و منحصر به فرد در سطح مطلوب و ایده‌آل به داوطلبان و متقاضیان این رشته ارائه نماید. از این رو در این مسیر تخصصی، همواره تلاش نموده و خواهد کوشید علاوه بر بهره‌گیری از نیروهای انسانی مجرب و برتر این رشته، از برترین شیوه‌ها و نوین‌ترین ابزار و فناوری‌ها جهت انتقال دانش و آگاهی به داوطلبین مقاطع و دوره‌های مختلف استفاده نماید تا دانش آموختگان و فارغ‌التحصیلان این رشته علیرغم فراگیری این دانش و کسب مدارج تحصیلی، از فنون و شیوه‌های حرفه‌ای و مهارتی آن نیز بهره‌مند گردند.

0

Your Cart