🔷 قابل توجه داوطلبان کنکور دکتری شهرسازی و کنکور دکتری شهرسازی خانه شهرسازان : گردهمایی آنلاین مصاحبه دکتری در دانشگاه‌های معتبر از دپارتمان دکتری خانه شهرسازان ایران ؛ ویدئوی گردهمایی در ادامه‌ی مطلب قابل مشاهده است …

مصاحبه دکتری در دانشگاه‌های معتبر – گردهمایی آنلاین کنکور دکتری خانه شهرسازان

 

به منظور رفع دغدغه‌ی خیلی از داوطلبان کنکور دکتری شهرسازی تصمیم بر آن شد تا از اساتید محترم دعوت به عمل آید و در مورد جلسه مصاحبه دکتری شهرسازی در دانشگاه‌های سراسری معتبر کشور گردهمایی آنلاینی برگزار شود.

گرداننده این جلسه دکتر آقاکریمی که دانشجوی دکتری دانشگاه علم و صنعت بودند، توضیحاتی در مورد نحوه برگزاری مصاحبه دکتری در دانشگاه علم و صنعت و مصاحبه کنندگان و مواد مورد بررسی جلسات مصاحبه‌ی این دانشگاه ارائه دادند و در ادامه با خانم دکتر احمدی در مورد جلسه‌ی مصاحبه در دانشگاه هنر تهران، دکتر سماواتی در همین مورد در دانشگاه تربیت مدرس و دکتر بحرانی در مورد جلسات مصاحبه دانشگاه هنر اصفهان مصاحبه شد. در انتهای جلسه کسانی که به صورت آنلاین با ما همراه بودند سوالات خود را مطرح کردند و پرسش و پاسخ آنلاین در مورد مصاحبه دکتری صورت گرفت و جمع‌بندی بحث انجام شد.

در این جلسه موضوعاتی نظیر انگیزه مورد نظر مصاحبه کنندگان‌ دانشگاه‌ها، موضوعات مورد بحث در هر دانشگاه، آزمون‌های کتبی در جلسات مصاحبه دکتری شهرسازی دانشگاه‌های مختلف، سوالات زبان و نحوه‌ی سنجش میزان دانش زبان انگلیسی متقاضیان مطرح شد.
امید می‌رود که این جلسه مورد استفاده‌ی متقاضیان کنکور دکتری شهرسازی واقع شود و تلاش مجموعه بر این است که بتواند کمکی جهت سهولت پذیرش در دوره دکتری دانشگاه‌های معتبر کشور کرده باشد.

 

🎙دایرکتور: دکتر آرش آقاکریمی (دانشگاه علم و صنعت)

– دکتر سینا علائی (دانشگاه تهران).

– دکتر سارا احمدی (دانشگاه هنر تهران).

– دکتر سحر سماواتی (دانشگاه تربیت مدرس).

– دکتر حمیدرضا بحرانی (دانشگاه هنر اصفهان).

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید