.🔵📣 ويديو ويبنار رايگان كنكور كارشناسى ارشد و دكترى تخصصى شهرسازى (روز سه شنبه ٤ شهريور برگزار شد)

برای مشاهده ویدئو وبینار به پایین صفحه مراجعه کنید

راه موفقیت در کنکور ارشد شهرسازی – ثبت نام در وبینار رایگان شهرسازان


🔷 پیش تر سعی مان بر این بود تا در قالب سمینارهایی رایگان، زمینه ای برای انتقال تجارب رتبه های برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد و دکتری شهرسازی فراهم نماییم، اما امسال با عنایت به تغییر تاریخ کنکور و تأخیر در اعلام نتایج، مفتخریم با حضور اساتید باسابقه و کارآزموده شهرسازی، این مهم را به شرح محورهای ذیل انجام دهیم:

  • ترسیم نقشه راه برای داوطلبین جدید کنکور کارشناسی ارشد و دکتری.
  • بررسی سرفصل مصوب رشته های تحصیلی کارشناسی ارشد(برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای، مدیریت شهری و طراحی شهری) و دکتری(شهرسازی، شهرسازی اسلامی و طراحی شهری).
  • بررسی دانشگاه ها و ظرفیت هر رشته به تفکیک دانشگاه.
  • بررسی مواد امتحانی و سیر تحول سوالات آن در سال های اخیر.
  • معرفی منابع با اهمیت و طبقه بندی آنها جهت شروع مطالعه.
خانه شهرسازان ایران امسال برای اولین دوره کلاس های کنکور ارشد و دکتری سال 1399 خود با توجه به شرایط موجود تصمیم بر برگزاری وبینار آنلاین سمینار آشنایی با رشته های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری برای داوطلبان کنکور ارشد شهرسازی و آشنایی با دکترای تخصصی برای داوطلبین این رشته گرفت. این کنفرانس با حضور اساتید مجرب و برجسته و داوطلبین عزیز برگزار شد و ویدئو آن به منظر بهره گیری عزیزانی که نتوانستند ما را همراهی کنند در سایت خانه شهرسازان قرار گرفت. این ویدئو ها به معرفی منابع و اساتید کنکور ارشد طراحی شهری و برنامهریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری و همچنین دکتری تخصصی می پردازد. امید است که مؤثر واقع شود.

مشاهده ویدئو ی وبینار کارشناسی ارشد

مشاهده ویدئوی وبینار دکتری تخصصی