وبينار رايگان انتخاب دانشگاه و نحوه مصاحبه تخصصى دكترى شهرسازى .
.
.🎙دایرکتور: دکتر آرش آقاکریمی .
.
.📆 فردا دوشنبه ٣ شهريور ⏱ساعت ١٨ الى ٢٠.


.📌اين گردهمايى بصورت #رايگان در پلتفورم “zoom”برگزار خواهد شد، دريافت لينك ورود از طريق تلگرام موسسه #خانهشهرسازانايران (shahrsazan_iran1@)09363478796.
.
✅انتخاب دانشگاه و آمادگی جهت مواجهه با هیئت‌های علمی دانشگاه‌های مذکور برای مصاحبه دکتری همواره موضوعی پر چالش برای داوطلبین دکتری شهرسازی بوده است. لازم به یادآوری است که این مهم به زعم مشاوران مختلف نیز یکی از مراحل تاثیرگذار در مسیر موفقیت در آزمون دکتری تخصصی است، خواه داوطلب موفق به کسب رتبه مناسبی شده باشد و خواه نتوانسته باشد به این مهم دست‌یابد.
.
✅ما در خانه شهرسازان ایران به منظور کمک به داوطلبین در جهت انتخاب دانشگاه و آمادگی در مصاحبه دکتری در گام اولیه اقدام به برگزاری گردهمایی کرده و زمینه‌ای در جهت انتقال تجارب دانشجویان دانشگاه‌هایی همچون دانشگاه تهران، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه هنر اصفهان و دانشگاه علوم تحقیقات فراهم آوردیم. لیکن قصد داریم این همراهی ادامه‌دار باشد و در گام دوم با دعوت از دکتر آرش آقاکریمی سعی داریم تا سمیناری با موضوع «مصاحبه دکتری و انتخاب دانشگاه» برگزار کنیم و از این رهگذر زمینه‌ای برای انتقال تجارب ارزنده دکتر اقاکریمی در حوزه مشاوره دکتری تخصصی شهرسازی (باسابقه‌ترین مشاور کنکور دکتری شهرسازی در ایران) فراهم آوریم.
.
🗒براى اطلاعات بيشتر با تلفن هاى ذيل تماس حاصل فرماييد:
. 📞📞📞22874540-41- 22885590.

ثبت نام در وبینار رایگان دکتری تخصصی شهرسازی

4 + 4 = ?

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید